Hakkımızda

Saç Bakım, Cilt Bakım ve Makyaj ürünlerinin tercih edilen markası Uber Kozmetik 2009 yılında İstanbul Ataşehirde kuruldu. Genç ve uzman kadrosu ile kısa zemanda üretimdeki başarısını ve kalitesini tüketici ile buluşturan UBER KOZMETİK 2010 yılı başında üretim tesisini KONYA'ya taşıyarak hem üretim alalnını genişletip hem de üretimde çeşitliliğe giderek tüketicinin tercihlerine hitap etmeye devam etmiştir.

Bünyesinde bulunan UBER Labaratuarı ve UBER Enstitüsü ile ürün geliştirme ve ürün arge konusunda hızla ilerleyen UBER Cosmetics sektörde 25 den fazla firmaya yaptığı fason üretimin yanında ülke içinde ve dışında pek çok firmaya profesyonel destek vermektedir.

UBER Cosmetics yaptığı arge çalışmaları ile ülkemizde kozmetik sektörünün gelişmesine katkı sağlarken , Ortadoğu, Balkanlar ve Kuzey Avrupada 16 ülkeye yaptığı ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Üretimini ISO-9001-2008 standartlarına göre yapan UBER Cosmetics Uber ve Le exquis Paris markaları ile üretimin yanında , fason üretim ve bulk üretim olarak ta hizmet vermektedir. Uber Cosmetics Suriye ve Mısırda kurduğu ettiği üretim tesislerinde yaptığı üretimlerle bir yandan dış ticarete katkı sağlarken bir yandan da uluslar arası firma yolunda hızla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

21 nci yüzyılın genç üreticisi Uber Kozmetik dinamik kadrosu ve genç olmasının heyecanı ile tüm gençlere ve genç kalanlara geniş ürün yelpazesinden en az bir ürünü ile hitap etmeyi hedeflemekte olup cilt bakım, makyaj ve saç bakım ürünlerinde ürettiği ürün çeşidini her geçen gün artırarak , her yeni günü ürün kalitesini artırmak için bir vesile olarak görmekte ve Uber Labaratuarlarında ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır. Uber Kozmetik ilk yıllarında yakaladığı müşteri menmuniyetini ve ihracat kapasitesini gün be gün artırarak dünyada pek çok noktaya tecrübesini aktarmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Kozmetik sektörünün genç firmalarından UBER Kozmetik genç ve tecrübeli ekibi ile ; ülke ekonomisine katkı sağlamak , kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırarak mutlak müşteri menmuniyetini yakalamak, değişen teknolojiyi takip ederek ona uygun yatırımları yapmak, personelini gerekli eğitimlerle destekleyerek sürekli ürün standatrdını
yükseltmeyi hedeflemektedir.